Category Çözüm Depo

Fabrika Depolama

Fabrika Depolama

Fabrikanızın yerini değiştiriyor ya da yeni bir fabrika açmak için makine ya da ürün siparişi verdiniz ve saklayacak yer konusunda sıkıntı mı çekiyorsunuz? Cevabınız evetse almanız gereken hizmet fabrika depolama hizmetidir. Genellikle nakliye ve ambar firmalarının vermiş olduğu bir hizmet olan fabrika depolama hizmeti adından da anlaşılacağı gibi oldukça güvenlik ve ciddiyet gerektiren bir durumdur.

Fabrika Depolama Hizmeti

Zaman zaman yüz binlerce liralık ürünlerin emanet edildiği bir hizmet olan fabrika depolama işlemi hem müşteri açısından hem de hizmeti veren firma açısından tamamen güven esasına dayalı bir iştir...

Ev Eşyası Depolama Şirketi

Ev Eşyası Depolama Şirketi

Günlük yaşamın insanlar açısında birçok sıkıntısı bulunmaktadır. Bu sıkıntılardan en önemlisi ücret ödediğiniz ve büyük hizmetler beklediğiniz ekiplerden düşündüğünüz kalitede uygulamaları alamamanızdır. Özellikle evden eve taşımacılık, ofis taşıma gibi iş dallarında en büyük sıkıntı çalıştığınız ekiplerin işi bilmemesinden dolayı ortaya çıkmaktadır. Ama bizim servisimiz sizlere taşımacılık konusunda en mükemmel hizmetleri sunarak yüzünüzü güldürecektir. İşte son yılların en gözde firması olarak şirketimiz Ev Eşyası Depolama Şirketi konusunda da size destek olmaktadır...

Antika Depolama

antika esyalar

ANTİKA DEPOLAMA

Günümüzde insanlar her alanda konfor ve güvenli hizmet bekliyor, özellikle eşya taşıması ve depolaması uygulamalarında bu beklenti en üst düzeyde tutuluyor. Bu yönde hizmet veren birçok uzman kurum işini ciddiyet içinde yapıyor ve gerçekten bu günün standartlarına uygun bir biçimde nakliye ve depolama işlemi gerçekleştiriliyor.

Eşya ve evrak depolama işlemlerinin ne kadar titiz bir çalışma istediğini herkes bilir, ancak antika depolama uygulamaları çok daha profesyonel bir uygulamaya ihtiyaç duymaktadır. Özel antikalar ya da belli bir kurumun sahip olduğu sanat eserleri, son derece narin ve kırılgan olduğundan titiz ve hassas bir uygulama gerektirir.

Hassas Eşya Depolama

Antika eşyaların zamana karşı direnmesi sebebi ile diğer eşya...

Piyano Depolama

Piyano Depolama

Taşıma veya kentsel dönüşüm , kullanım dışı kalma, evinizde uygun yer olmaması gibi nedenlerle piyanonu depolamak isterseniz doğru adrestesiniz. Kuyruklu veya duvar tıplı piyanonu aylık 199,99 +kdv ile başlayan fiyatlarla sizde hemen depolayabilirsiniz. Hayat şartlarına göre taşımanız söz konusu olduğu takdirde tutmuş veya tutacağınız yeni eviniz ufak olduğunda piyanonuz için yer bulamıyorsanız daha sonra lazım kullanılacağı için satmanıza gerek kalmadan hem güvenli hemde uygun fiyatlarla gelip evinizde alıp deponuza koyalım.

Uzman ekiplerimiz piyano evinizden alsın deponuza getirsinler daha sonra depo süreniz bittikten sonra yeni evinize getirip aldıkları gibi sizlere teslim etsinler...

Özel Eşya Depolama

Kişisel Eşya Depolama

Kişisel özel eşya depolama

Özel eşya depolama Hizmetlerimiz arasında sürekli olarak artan, Kendine has ve yenilikler ile sürekli farklı bir taşıma ve depolama hizmeti sunan yeni nesil teknolojisiyle,çözüm depo sistemi ile birlikte çalışır. Güvenli çalışma,sağlıklı lojistik ve estetik tutumlu çözüm arasında pek çok detayı ortaya çıkaran şirketimiz, kaliteli uygun fiyat fırsatı ve özelliklerin yanında kendini her zaman ön planda tutulmaya devam etmektedir. Kaliteli uygun özel eşya depolama hizmeti arıyorsanız doğru adrestesiniz sizin için sunduğumuz en uygun çözümler ortaya çıkarmanın zamanı geldi.

Özel Eşya Depolama

Özel Eşya Depolama

Özel Depolama

Özel depolama için daha faza geç kamadan kendinizi de bu aşamada su yüzüne çıkarmaya devam ediniz...

Özel Eşya Paketleme

Özel Eşya Paketleme

Özel Eşya Paketleme

Çözüm depo ile eşyalarınızın tüm paketleme işlemi daha güvendedir. Paketleme ve ambalajlama işi nakliye işleminin en önemli unsurudur. Taşınacak eşyaların niteliklerine göre eşyaların darbeye karşı koruyacak uygun paketleme ve ambalajlama işleminin yapılaması gerekir. Nakliye işlemi gerçekleştirileceği zaman ambalajlama, paketleme ve kolileme işlemini taşıma işine yapan taşımacılık firmasının elemanları yapabilirler.

Taşınacak eşyaların ebadına göre büyüklüğüne göre uygun ambalajlama malzemeleri tercih edilir. Paketleme yapılacağı zaman eşyaların hassas ve ağırlığına göre ambalajlama malzemeleri tercih edilir. Ağır ve hassas olan eşyaların paketlenmesi titiz ve özenli bir şekilde yapılması gerekir.

Depolanacak Eşyaların Paketlenmesi

Depolanacak Eşyaların Paketlenmesi

Eşyaların en üst seviyede paketlenmesi ve korunması hakkında Çözüm depo’dan bilgileri size aktaracağız.

Evinizin içinde ki eşyalarınızı geçici bir süre depolama hizmeti için herhangi bir firma ile anlaşıp tüm eşyalarınızı depo’ya kaldırma gibi bir söz konusu ise önemli olan unsur eşyalarınızı ne tür firma ile taşıyacağınız ve eşyalarız ne tür ambalajlama malzemeleri ile sarılacaktır.

Anlaşma yaptığınız veya yapacağınız firma ile muhakkak ne tür eşyaları firma paketliyecek size düşen paketleme nedir onu firmadan teyit ettiriniz.
Depolanacak eşyalarınız sağlam ve mükemmel bir şekilde kalması için mümkün olduğunca güvenli ve etkili bir şekilde paketlenmesi gerekir.

Depo’ya taşınacak eşy...

Enflasyonla Mücadele %10 İndirim Kampanyası

Kampanyamız sona ermiştir.

Enflasyonla Mücadele %10 İndirim Kampanyası

Enflasyonla mücadele kampanyamıza bir ilk tam %10 indirim yanlış duymadınız hem nakliyat’da hemde 6 aylık eşya depolama’da tam %10 indirim kampanyamız kısa süreliğine geçerlidir. Kampanyamız yılbaşına kadar geçerlidir.
Depolama’da 6 ay söz verdiğiniz takdirde tüm depolarımız indirimlidir. Yeni müşteriler sadece yararlanabilir eski müşterilerimiz maalesef bu kampanyamıza yararlanamaz kampanyamızın şartları şu şekildedir.

1. En az 6 ay depolama’da
2. yeni müşteriler için geçerlidir.
3. eski müşterilerimiz yararlanamıyor
4. Nakliye’de indirim
5. yılbaşına kadar indirim

Bu kampanyamızın oluşturma sebebimiz hergün Türkiye’de herşey dolara bağlanıp hemen hemen yüzde yüz artış s...

kredi kartı ile Ödeme

Kredi kartı ile ödeme

Sanal pos ile anında ödeme

Sanal pos ile anında kredi kartı hesap kartı ile anında depo borcunuzu ödeyabilirsiniz.

Taksit seçeneği ile en düşük 1 en yüsek 12 taksit ile depo ödemesini nakliye ödemesini anında gerçekleştirebilirsiniz sadece yapmanız gereken sanal pos ödemesi için müşteri temsilcimizi arıyarak daha sonrası ise ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm kredi kartı ile ödeme imkanı

Müjde artık tüm depo borçlarınızı kredi kartı ile anında ödeyebilirsiniz tüm banka kartları ile depo ödemesini nakliye ödemesini anında ödeyebilirsiniz. Depo firması olarak sadece bizde bulunmaktadır kredi kartı ile ödeme sistemi başka depo firmasında bulunmamaktadır...

Ankara Eşya Depolama

Ankara Depolama Hizmeti

Ankara eşya depolama

Ankara eşya depolama Türkiyenin başkenti olan ankara’da depolama hizmetimiz açılmıştır. Ankara büyük şehir olduğu için talepler üzerine ankara altındağ semtine 4,500 m2  üzerinde kurulan oda sistemli depolarımız ile hizmetinize açılmıştır. Depolarımız istanbul gibi olup oda sistemli yüksek giriş laminet parke hem kamera hemde depo görevli tarafından korunmaktadır. Depo fiyatlarımız  hem uygun hemde kampanya’lıdır sizde bizi takip ederek hem uygun hemde kaliteli depolama hizmetinden yararlanın Çözüm depo yavaş yavaş türkiye’ye doğru açılmaktadır.

Ankara başken olarak vereceğimiz hizmet hem uygun hemde kalitelidir sizde bu kaliteli ve güvenli bir ortamda eşyalarınızı aylık yıllık yada haftalık (gün hesaplama bulunmamakta...