Category Çözüm Depo

Özel Eşya Depolama

Kişisel Eşya Depolama

Kişisel özel eşya depolama

Özel eşya depolama Hizmetlerimiz arasında sürekli olarak artan, Kendine has ve yenilikler ile sürekli farklı bir taşıma ve depolama hizmeti sunan yeni nesil teknolojisiyle,çözüm depo sistemi ile birlikte çalışır. Güvenli çalışma,sağlıklı lojistik ve estetik tutumlu çözüm arasında pek çok detayı ortaya çıkaran şirketimiz, kaliteli uygun fiyat fırsatı ve özelliklerin yanında kendini her zaman ön planda tutumaya devam etmektedir. Kaliteli uygun özel eşya depolama hizmeti arıyorsanız doğru adrestesiniz sizin için sunduğumuz en uygun çözümler ortaya çıkarmanın zamanı geldi.

Özel Eşya Depolama

Özel Eşya Depolama

Özel Depolama

Özel depolama için daha faza geç kamadan kendinizi de bu aşamada su yüzüne çıkarmaya devam ediniz...

Özel Eşya Paketleme

Özel Eşya Paketleme

Özel Eşya Paketleme

Çözüm depo ile eşyalarınızın tüm paketleme işlemi daha güvendedir. Paketleme ve ambalajlama işi nakliye işleminin en önemli unsudurudur. Taşınacak eşyaların niteliklerine göre eşyaların darbeye karşı koruyacak uygun paketleme ve ambalajlama işleminin yapılaması gerekir. Nakliye işlemi gerçeşleştirieceği zaman ambalajlama, paketleme ve kolileme işlemini taşıma işine yapan taşımacılık firmasının elemanları yapabilirler.

Taşınacak eşyaların ebadına göre büyüklüğüne göre uygun ambalajlama malzemeleri tercih edilir. Paketleme yapılacağı zaman eşyaların hassas ve ağırlığına göre ambalajlama malzemeleri tercih edilir. Ağır ve hassas olan eşyaların paketlenmesi titiz ve özenli bir şekilde yapılması gerekir...

Depolanacak Eşyaların Paketlenmesi

Depolanacak Eşyaların Paketlenmesi

Eşyaların en üst seviyede paketlenmesi ve korunması hakkında Çözüm depo’dan bilgileri size aktaracağız.

Evinizin içinde ki eşyalarınızı geçici bir süre depolama hizmeti için herhangi bir firma ile anlaşıp tüm eşyalarınızı depo’ya kaldırma gibi bir söz konusu ise önemli olan unsur eşyalarınızı ne tür firma ile taşıyacağınız ve eşyalarız ne tür ambalajlama malzemeleri ile sarılacaktır.

Anlaşma yaptığınız veya yapacağınız firma ile muhakkak ne tür eşyaları firma paketliyecek size düşen paketleme nedir onu firmadan teyit ettiriniz.
Depolanacak eşyalarınız sağlam ve mükemmel bir şekilde kalması için mümkün olduğunca güvenli ve etkili bir şekilde paketlenmesi gerekir.

Depo’ya taşınacak eşy...

Enflasyonla Mücadele %10 İndirim Kampanyası

Kampanyamız sona ermiştir.

Enflasyonla Mücadele %10 İndirim Kampanyası

Enflasyonla mücadele kampanyamıza bir ilk tam %10 indirim yanlış duymadınız hem nakliyat’da hemde 6 aylık eşya depolama’da tam %10 indirim kampanyamız kısa süreliğine geçerlidir. Kampanyamız yılbaşına kadar geçerlidir.
Depolama’da 6 ay söz verdiğiniz takdirde tüm depolarımız indirimlidir. Yeni müşteriler sadece yararlanabilir eski müşterilerimiz maalesef bu kampanyamıza yararlanamaz kampanyamızın şartları şu şekildedir.

1. En az 6 ay depolama’da
2. yeni müşteriler için geçerlidir.
3. eski müşterilerimiz yararlanamıyor
4. Nakliye’de indirim
5. yılbaşına kadar indirim

Bu kampanyamızın oluşturma sebebimiz hergün Türkiye’de herşey dolara bağlanıp hemen hemen yüzde yüz artış s...

kredi kartı ile Ödeme

Kredi kartı ile ödeme

Sanal pos ile anında ödeme

Sanal pos ile anında kredi kartı hesap kartı ile anında depo borcunuzu ödeyabilirsiniz.

Taksit seçeneği ile en düşük 1 en yüsek 12 taksit ile depo ödemesini nakliye ödemesini anında gerçekleştirebilirsiniz sadece yapmanız gereken sanal pos ödemesi için müşteri temsilcimizi arıyarak daha sonrası ise ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm kredi kartı ile ödeme imkanı

Müjde artık tüm depo borçlarınızı kredi kartı ile anında ödeyebilirsiniz tüm banka kartları ile depo ödemesini nakliye ödemesini anında ödeyebilirsiniz. Depo firması olarak sadece bizde bulunmaktadır kredi kartı ile ödeme sistemi başka depo firmasında bulunmamaktadır...

Ankara Eşya Depolama

Ankara Depolama Hizmeti

Ankara eşya depolama

Ankara eşya depolama Türkiyenin başkenti olan ankara’da depolama hizmetimiz açılmıştır. Ankara büyük şehir olduğu için talepler üzerine ankara altındağ semtine 4,500 m2  üzerinde kurulan oda sistemli depolarımız ile hizmetinize açılmıştır. Depolarımız istanbul gibi olup oda sistemli yüksek giriş laminet parke hem kamera hemde depo görevli tarafından korunmaktadır. Depo fiyatlarımız  hem uygun hemde kampanya’lıdır sizde bizi takip ederek hem uygun hemde kaliteli depolama hizmetinden yararlanın Çözüm depo yavaş yavaş türkiye’ye doğru açılmaktadır.

Ankara başken olarak vereceğimiz hizmet hem uygun hemde kalitelidir sizde bu kaliteli ve güvenli bir ortamda eşyalarınızı aylık yıllık yada haftalık (gün hesaplama bulunmamakta...

Fazla olan eşyaları depolamak

Fazla olan eşyaları depolamak

Fazla olan gereksiz eşyalarınızı herhangi bir yerde muhafaza etmek demektir. Depo ihtiyaçınıza özel oda sistemli depo’lar sayesinde eşyalarınızı daha güvenli ve daha temiz yerde muhahaza edebilirsiniz.
Günlük yaşam tarzımızın gerekli ihtiyaçımız dışında olan bir sürü eşyalar vardır. Bu tür eşyalar hepsi hemen hemen gnlük lazım olanlardır ama lazım olmayan bir çok eşyalarımızda mevcuttur. Bu tür lazım olmayan gereksiz eşyalarımız için odepo ihtiyaçımız olabilir.

Depo hemen hemen herkesin ihtiyaç duyabileceği bir hizmettir. Ama önemli olan unsur ise eğer ki kendimiz eşyalarımızı bize ait bir oda yada barınak varsa kendimiz fazlalıkları depolama gibi ihtiyaçımızı giderebiliriz...

Yıl başına Özel Kampanya

Kampanyamız sona ermiştir.

Bu kampanyamız 10.12.2017 tarihinden başlayıp 31.12.2017 tarihine kadar geçerlidir. Tüm müşterilerimize duyuru Tüm fiyatlarımız yıl başına özel 6 ay eşya depolama sözünüze %5 indirim  Kampanya’ya katılmak için müşteri temsilcimizi arıyarak   en az 6 ay sözleşme yaparak bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Tüm fiyatlarımız için gecerli olan kampanyamız en az 6 aylık olarak %5 indirim aylık olarak ödenmektedir. Bu indirimli fiyatlarımız ister aylık ister 6 aylık peşin olarak da ödeme yapabilirsiniz indirimli fiyatımız sadece 6 ay depo sözleşmesini yaptığımız takdirde gecerli olacaktır. Fiyatlarımız m2 ve oda sayısına göre belirlenmektedir Fazla olan eşyalarınız için farklı fiyat cıkabiliyor.

Erken İpta...

Depo Kiralama Fiyatları

Depo Kiralama Fiyatları

Depo kiralama fiyatları kaliteli ve uygun fiyat herkesin hakkıdır. Sizde bu kaliteli uygun fiyatdan yararlanmak için çözüm depo’dan fiyat teklifi alınız.

Çoğu depo piyasası hemen hemen evden eve nakliyat piyasasına dönüşüyor kimileri kafasına göre fiyat veriyor kimiler ise ne tutturmuşsa hesabı olmaya başlıyor. Bunun önüne geçmek için en sağlıklısı düzenli ve hem uygun hemde fiyatları göz önünde olmaktır. Düzenli bir firma her yapmış olduğu hizmet de kesinlikle herhangi bir sorun sıkıntı olmaz hesap kitap’ı herşey göz önündedir.  Ama kafasına göre fiyat veren hesap kita’pı belli olmayan firmalardır...

Güvenli Eşya Depolama

Güvenli eşya depolama fazla olan eşyalarınızı çöpe değil çözüm depo ile daha güvenli bir alana koyabilirsiniz. Depo ihtiyaçınızı karşılana firmamız tüm depo sistemi oda sistemli olup herhangi bir hasar’a karşı anadolu sigorta ile eşyanızı daha güvençe altına almaktadır.

İster aylık ister yıllık süre olarak istediğiniz kadar eşyanızı gönülş rahatlığıyla eşyanızı depolayabilirsiniz. Depo olanlarımız depo görevli tarafından aylık düzenli bir şekilde tüm bakımları yapılmaktadır. Eşyanızı bize bırakın biz sizin yerinize eşyanızı koruyalım siz işinizden göçünüzden olurken eşyanız biizm güvençe altında olsun.

İhtiyaç anında bizi arıyarak istediğiniz adrese belirleyeçeğiniz eşyanızı size getirip teslim edelim...