Category Çözüm Depo

Enflasyonla Mücadele %10 İndirim Kampanyası

Kampanyamız sona ermiştir.

Enflasyonla Mücadele %10 İndirim Kampanyası

Enflasyonla mücadele kampanyamıza bir ilk tam %10 indirim yanlış duymadınız hem nakliyat’da hemde 6 aylık eşya depolama’da tam %10 indirim kampanyamız kısa süreliğine geçerlidir. Kampanyamız yılbaşına kadar geçerlidir.
Depolama’da 6 ay söz verdiğiniz takdirde tüm depolarımız indirimlidir. Yeni müşteriler sadece yararlanabilir eski müşterilerimiz maalesef bu kampanyamıza yararlanamaz kampanyamızın şartları şu şekildedir.

1. En az 6 ay depolama’da
2. yeni müşteriler için geçerlidir.
3. eski müşterilerimiz yararlanamıyor
4. Nakliye’de indirim
5. yılbaşına kadar indirim

Bu kampanyamızın oluşturma sebebimiz hergün Türkiye’de herşey dolara bağlanıp hemen hemen yüzde yüz artış s...

kredi kartı ile Ödeme

Kredi kartı ile ödeme
Kredi kartı ile artık ödemenizi anında yapabilirsiniz.

K.kartı ile ödeme kolaylı

Sanal pos ile anında ödeme

Sanal pos ile anında kredi kartı hesap kartı ile anında depo borcunuzu ödeyabilirsiniz.

Taksit seçeneği ile en düşük 1 en yüsek 12 taksit ile depo ödemesini nakliye ödemesini anında gerçekleştirebilirsiniz sadece yapmanız gereken sanal pos ödemesi için müşteri temsilcimizi arıyarak daha sonrası ise ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm kredi kartı ile ödeme imkanı

Müjde artık tüm depo borçlarınızı kredi kartı ile anında ödeyebilirsiniz tüm banka kartları ile depo ödemesini nakliye ödemesini anında ödeyebilirsiniz. Depo firması olarak sadece bizde bulunmaktadır kredi kartı ile ödeme sistemi başka depo firmasında bulunmamaktadır...

Ankara Eşya Depolama

Ankara Depolama Hizmeti

Ankara eşya depolama

Ankara eşya depolama Türkiyenin başkenti olan ankara’da depolama hizmetimiz açılmıştır. Ankara büyük şehir olduğu için talepler üzerine ankara altındağ semtine 4,500 m2  üzerinde kurulan oda sistemli depolarımız ile hizmetinize açılmıştır. Depolarımız istanbul gibi olup oda sistemli yüksek giriş laminet parke hem kamera hemde depo görevli tarafından korunmaktadır. Depo fiyatlarımız  hem uygun hemde kampanya’lıdır sizde bizi takip ederek hem uygun hemde kaliteli depolama hizmetinden yararlanın Çözüm depo yavaş yavaş türkiye’ye doğru açılmaktadır.

Ankara başken olarak vereceğimiz hizmet hem uygun hemde kalitelidir sizde bu kaliteli ve güvenli bir ortamda eşyalarınızı aylık yıllık yada haftalık (gün hesaplama bulunmamakta...

Fazla olan eşyaları depolamak

Fazla olan eşyaları depolamak

Fazla olan gereksiz eşyalarınızı herhangi bir yerde muhafaza etmek demektir. Depo ihtiyaçınıza özel oda sistemli depo’lar sayesinde eşyalarınızı daha güvenli ve daha temiz yerde muhahaza edebilirsiniz.
Günlük yaşam tarzımızın gerekli ihtiyaçımız dışında olan bir sürü eşyalar vardır. Bu tür eşyalar hepsi hemen hemen gnlük lazım olanlardır ama lazım olmayan bir çok eşyalarımızda mevcuttur. Bu tür lazım olmayan gereksiz eşyalarımız için odepo ihtiyaçımız olabilir.

Depo hemen hemen herkesin ihtiyaç duyabileceği bir hizmettir. Ama önemli olan unsur ise eğer ki kendimiz eşyalarımızı bize ait bir oda yada barınak varsa kendimiz fazlalıkları depolama gibi ihtiyaçımızı giderebiliriz...

Yıl başına Özel Kampanya

Kampanyamız sona ermiştir.

Bu kampanyamız 10.12.2017 tarihinden başlayıp 31.12.2017 tarihine kadar geçerlidir. Tüm müşterilerimize duyuru Tüm fiyatlarımız yıl başına özel 6 ay eşya depolama sözünüze %5 indirim  Kampanya’ya katılmak için müşteri temsilcimizi arıyarak   en az 6 ay sözleşme yaparak bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Tüm fiyatlarımız için gecerli olan kampanyamız en az 6 aylık olarak %5 indirim aylık olarak ödenmektedir. Bu indirimli fiyatlarımız ister aylık ister 6 aylık peşin olarak da ödeme yapabilirsiniz indirimli fiyatımız sadece 6 ay depo sözleşmesini yaptığımız takdirde gecerli olacaktır. Fiyatlarımız m2 ve oda sayısına göre belirlenmektedir Fazla olan eşyalarınız için farklı fiyat cıkabiliyor.

Erken İpta...

Depo Kiralama Fiyatları

Depo Kiralama Fiyatları

Depo kiralama fiyatları kaliteli ve uygun fiyat herkesin hakkıdır. Sizde bu kaliteli uygun fiyatdan yararlanmak için çözüm depo’dan fiyat teklifi alınız.

Çoğu depo piyasası hemen hemen evden eve nakliyat piyasasına dönüşüyor kimileri kafasına göre fiyat veriyor kimiler ise ne tutturmuşsa hesabı olmaya başlıyor. Bunun önüne geçmek için en sağlıklısı düzenli ve hem uygun hemde fiyatları göz önünde olmaktır. Düzenli bir firma her yapmış olduğu hizmet de kesinlikle herhangi bir sorun sıkıntı olmaz hesap kitap’ı herşey göz önündedir.  Ama kafasına göre fiyat veren hesap kita’pı belli olmayan firmalardır...

Güvenli Eşya Depolama

Güvenli eşya depolama fazla olan eşyalarınızı çöpe değil çözüm depo ile daha güvenli bir alana koyabilirsiniz. Depo ihtiyaçınızı karşılana firmamız tüm depo sistemi oda sistemli olup herhangi bir hasar’a karşı anadolu sigorta ile eşyanızı daha güvençe altına almaktadır.

İster aylık ister yıllık süre olarak istediğiniz kadar eşyanızı gönülş rahatlığıyla eşyanızı depolayabilirsiniz. Depo olanlarımız depo görevli tarafından aylık düzenli bir şekilde tüm bakımları yapılmaktadır. Eşyanızı bize bırakın biz sizin yerinize eşyanızı koruyalım siz işinizden göçünüzden olurken eşyanız biizm güvençe altında olsun.

İhtiyaç anında bizi arıyarak istediğiniz adrese belirleyeçeğiniz eşyanızı size getirip teslim edelim...

Anadolu Yakası Eşya Depolama

İstanbul anadolu yakası eşya depolama firması kaliteli ve profesyonel eşya depolama’da her zaman kalite ve titiz hizmet sunan şirketimiz istanbul’un her iki  semtinde de hizmet vermektedir.  İstanbul anadolu yakasında 3 adet depomuz bulumaktadır.

Ataşehir, pendik ve sultanbeyli Depolarımız Yüksek giriş lamınet parke ve kamera ve depo görevli tarafından korunmaktadır. İstanbu’un her iki semtinde de depo görevimiz bulunmaktadır, Ataşehir’de ki depomuz ferhatpaşa da bulunmaktadır. İstanbul anadolu yakasında ki depolarımız hangisi boş ise müşterimize bunun bilgisiniz müşteri temsilcimiz telefon da söylemektedir. Boş olan depomuz metre kare hesabı olup oda sistemli ve bölüm bölüm şeklinde ikiye ayartmaktadır. Bölüm bölüm olan depolarımız aralarında sunta ile kaplamaktadır...

Avrupa Yakası Eşya Depolama

Çözüm depo olarak istanbul’un her bir semtine Oda sistemli depo ile hizmetinizdeyiz. Kaliteli eşya depolama sadece ve sadece çözüm depo’da bulabilirsiniz. Hem hizmet hemde depo olarak Türkiye’nin en seçkin ve en kaliteli depo hizmeti sunmaktayız.

Depolama alanlarımız istanbu’un her iki tarafında da mevcuttur. Hem anadolu hemde avrupa yakasında depo hizmeti vermekteyiz.

Şehrin içinde depo hizmeti veren firmamız avrupa yakasında  depo alanlarımız mecidiyeköy, esenler (tekstilkent) ve beylikdüzü”dedir. İster anadolu yakası olsun ister avrupa yakası olsun müşteri tercihine göre eşyaları  istediğin alan istediğin depo semtine göre eşyanızı depolamaktayız.  Eşya depolama avrupa yakası  Alanlarımız hangisi boş ise o alanla müşterimizin eşyasını depoladı...

Peşin Ödemede %10 İndirim

Kampanyamız sona ermiştir.

Kampanyamızın süre uzatımı yapılmıştır. 31 temmuz sonuna kadar süre uzatılmıştır.

Tüm depo fiyatlarımız için gecerli olup 10.05.2017 tarihinden başlayıp 31.07.2017 tarihine kadar gecerli olan en az 6 ay depo ücretini peşin ödeme de gecerli %10 indirim. Sizde hemen katılmak için 0850 302 86 85 müşteri temsilcimizden yada destek@cozumdepo.com Mail üzerinde ulaşabilirsiniz. İndirimli fiyatlarımız hem ev eşyası hemde ofis eşyası olmak üzere gecerlidir.

Kampanya koşulları; Sözleşmemiz peşin ödemede en az 6 ay olmak şartı ile yapılmaktadır erken iptal edildiği takdirde normal fiyat’ı ile devam edilmektedir...