Avrupa Yakası Eşya Depolama

Çözüm depo olarak istanbul’un her bir semtine Oda sistemli depo ile hizmetinizdeyiz. Kaliteli eşya depolama sadece ve sadece çözüm depo’da bulabilirsiniz. Hem hizmet hemde depo olarak Türkiye’nin en seçkin ve en kaliteli depo hizmeti sunmaktayız.

Depolama alanlarımız istanbu’un her iki tarafında da mevcuttur. Hem anadolu hemde avrupa yakasında depo hizmeti vermekteyiz.

Şehrin içinde depo hizmeti veren firmamız avrupa yakasında  depo alanlarımız mecidiyeköy, esenler (tekstilkent) ve beylikdüzü”dedir. İster anadolu yakası olsun ister avrupa yakası olsun müşteri tercihine göre eşyaları  istediğin alan istediğin depo semtine göre eşyanızı depolamaktayız.  Eşya depolama avrupa yakası  Alanlarımız hangisi boş ise o alanla müşterimizin eşyasını depoladığımız takdirde müşterimizin haberi olmadan kesinlikle ve kesinlikle eşya yer değimi müşterimiz dışında yapılmamaktadır.

İstanbul avrupa yakasında hizmet veren firmamız alan olarak 7.500 m2 oda sistemli alanda eşya depolama hizmeti vermekteyiz.  Aylık cazip fiyatlarla herkes faydalansın diye tüm depo ihtiyaçınızı karşılayan şirketimiz her koşulda sizlere yardımcı olmaktadır. Eşya depolama  alanları her zaman önemlidir Depo konusunda nem, sel rutubet, yangın, hırsızlık ve deprem gibi bur tür tehlikeli zararlara karşı eşyalarınız anadolu sigorta şirketi ile daha güvendedir. Bu nedenle Eşya depolama’da dikkat etmeniz gereken bu tür zararları göz ardı etmemenizdir. Herhangi bir zarar tüm eşyanızı mafeder Çözüm depo olarak bizer her zaman önlemimizi alarak  bu tür zararlara karşı eşyalarınızı sigortalayıp daha sonra depo’ya alıyoruz.

İstanbul eşya depolama, Kuruluşumuzdan beri müşteri odaklı çalışan şirketimiz nakliye esnasında sizlere kaliteli ve profesyonel hizmet ve uygun fiyat ile eşyalarınızı tek tek paketleyip ambalajlayıp daha sonra Oda siztemli depoya almaktadır. Hizmetde asla sınır tanımayan firmamız sizler için 7/24 saat kesintisiz hizmet için bizi arayıp eşyanızı daha güvenli depoyalabilirsiniz.

 

 

Depolama alanları nasıl olmalı?

Depolama alanları kesinlikle ferah, rutubetsiz ve havalandırması  yapılmalıdır. Sonuç itibarıyla günlük hayatımızda kullanaçağımız evimizin içindeki eşyalar depolanacak bunun için titiz ve güvenli depo’da olmalıdır. rutubetli olan bir depo’da eşya kesinlikle muhafaza edilemez. rütübetli bir alanda eşyanızı depoladığınızı varsayarsak en fazla 2 ay bile sürmez eşyanız kullanılamaz hale gelecektir. Bu tür turübetli alanlar genellikle bina altı veya bodrum katlardan meydana gelmektedir. Bunun da sebebi düşük maliyet veren şirketlerdir hem kalite hemde hizmet sıfır olan şirketler her zamna düşük fiyat verip müşterileri her zaman mağdur etmektedirler.

 

Makalemiz Hakkında Yorum Bırakabilirsiniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.