Anadolu Yakası Eşya Depolama

İstanbul anadolu yakası eşya depolama firması kaliteli ve profesyonel eşya depolama’da her zaman kalite ve titiz hizmet sunan şirketimiz istanbul’un her iki  semtinde de hizmet vermektedir.  İstanbul anadolu yakasında 3 adet depomuz bulumaktadır.

Ataşehir, pendik ve sultanbeyli Depolarımız Yüksek giriş lamınet parke ve kamera ve depo görevli tarafından korunmaktadır. İstanbu’un her iki semtinde de depo görevimiz bulunmaktadır, Ataşehir’de ki depomuz ferhatpaşa da bulunmaktadır. İstanbul anadolu yakasında ki depolarımız hangisi boş ise müşterimize bunun bilgisiniz müşteri temsilcimiz telefon da söylemektedir. Boş olan depomuz metre kare hesabı olup oda sistemli ve bölüm bölüm şeklinde ikiye ayartmaktadır. Bölüm bölüm olan depolarımız aralarında sunta ile kaplamaktadır. Bölüm olan depolarımız genellikle 55 m2 üzeri olanlardır. 55 M2 altı olan depolarımız oda sistemlidir.

Daha büyük depo ihtiyaçınız olduğunda bizimle iletişime giriniz elimizde olan en büyük depomuz hangisi ise müşteri temsilcimiz sizi muhakkak bilgilendirir. Genellikle büyük olarak anadolu yakasında depolarımız bulunmaktadır. Çünkü alan olarak ve çevre olarak daha sakin daha geniş olarak istanbul’un en güzel semtlerinden biri de anadolu yakasıdır.  Çözüm depo olarak kaliteyi asla ve asla esirgemeyen şirket olarak sizlere söz verdiğimiz gibi eşyanızı çözüm depo ile depolayabilirsiniz. İstanbul’un her semtine hizmet veren firmamız iki adet sözleşme yapmaktadır depo ve nakliye sözleşmesidir. Depo sözleşmemizde eşyalarınızı hepsini A’dan Z’  ye kadar hepsini not edip sözleşmenin bir nushası sizde diğer nushasi ise bizde kalacak şekilde sizlere teslim etmekteyiz.

İhtiyaç anında bizleri arıyarak eşyanız hangi depomuzda ise gelip alabilirsiniz yada gelme imkanınız yokise  bizi arıyarak en kısa sürede sizlere ulaşmış oluruz. Taşıma esnasında yapmış olduğumuz sözleşmeler eşyanızı teslim almadığınız sürece geçerlidir. Eşyanızı teslim aldığınızda sözleşmeleri tekrar imzalayıp sözleşmeleri iptal etmiş olarak bulunmaktayız.   Daha fazla sorunlarınız için web sitemizde sıkça sorulan sorular bölümünü inceleyebilirsiniz yada müşteri temsilcimizi 444 4 703  arıyabilirsiniz.

 

Makalemiz Hakkında Yorum Bırakabilirsiniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.