Güvenli Eşya Depolama

Güvenli eşya depolama fazla olan eşyalarınızı çöpe değil çözüm depo ile daha güvenli bir alana koyabilirsiniz. Depo ihtiyaçınızı karşılana firmamız tüm depo sistemi oda sistemli olup herhangi bir hasar’a karşı anadolu sigorta ile eşyanızı daha güvençe altına almaktadır.

İster aylık ister yıllık süre olarak istediğiniz kadar eşyanızı gönülş rahatlığıyla eşyanızı depolayabilirsiniz. Depo olanlarımız depo görevli tarafından aylık düzenli bir şekilde tüm bakımları yapılmaktadır. Eşyanızı bize bırakın biz sizin yerinize eşyanızı koruyalım siz işinizden göçünüzden olurken eşyanız biizm güvençe altında olsun.

İhtiyaç anında bizi arıyarak istediğiniz adrese belirleyeçeğiniz eşyanızı size getirip teslim edelim. Yada gelme imkanınız vaktiniz varsa gelip kendiniz de alabilirsiniz. Süre olarak herhangi bir kısıtlama olmamaktadır. haftanın 5 günü  eşyanıza ulaşabilirsiniz. Depolarımız hafta içi 08:00 ile 19:00 arasında müşterilerimize açıktır o saatler arasından depolarımızı ziyaret edebilirsiniz yada gelip herhangi bir eşyanızı alabilirsiniz.

Güvenli depo nedir?

  • Sigortalı depolama hizmetidir.
  • Güvenlik tarafından korunan depo hizmetidir.
  • Oda sistemli olan depodur.
  • İlaçlama ve haşerete karşı bakımı yapılan depo alanıdır.
  • Rutubeti olmayan depo alanlarıdır.
  • İstediğiniz zaman olaşabileceğiniz depodur.

Sayamadığımız daha bir çok özelleliğe sahip olan depomuz. Sizler için biz buradayız daha iyisi kesinlikle bulunamıyacak bir depo hizmeti sizlere sunmaktayız. Sizlere sadece bir telefon kadar uzağınız ister ücretsiz expertiz hizmeti verelim ister arayın gelelim tüm paketlemeleri hepsini personellerimiz tarafından yapılarak daha güvenli ve daha garantili Oda sistemli depolarımıza taşıyalım.

Makalemiz Hakkında Yorum Bırakabilirsiniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.