Yıl başına Özel Kampanya

Kampanyamız sona ermiştir.

Bu kampanyamız 10.12.2017 tarihinden başlayıp 31.12.2017 tarihine kadar geçerlidir. Tüm müşterilerimize duyuru Tüm fiyatlarımız yıl başına özel 6 ay eşya depolama sözünüze %5 indirim  Kampanya’ya katılmak için müşteri temsilcimizi arıyarak   en az 6 ay sözleşme yaparak bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Tüm fiyatlarımız için gecerli olan kampanyamız en az 6 aylık olarak %5 indirim aylık olarak ödenmektedir. Bu indirimli fiyatlarımız ister aylık ister 6 aylık peşin olarak da ödeme yapabilirsiniz indirimli fiyatımız sadece 6 ay depo sözleşmesini yaptığımız takdirde gecerli olacaktır. Fiyatlarımız m2 ve oda sayısına göre belirlenmektedir Fazla olan eşyalarınız için farklı fiyat cıkabiliyor.

Erken İptal

Erken iptal edildiği takdirde 6 aylık ücret indirimsiz bir şekilde firmamız tarafından alınacaktır.  Örneğim siz 6 ay depo ödemesini peşin %5 olarak indirim ödediniz eşyanızı erken alma durumda kaldığınız da %5 olan indirim ücretini ödeyip eşyanızı erkenden alabilirsiniz.

Süre Uzatımı

Süre olarak en az 6 aydır 6 ay altı indirimden yararlanamaz ister 7 ay ister 12 ay süre uzatılabilir. Uzatılan süre de %5 indirim uygulanacaktır. 24 ay süre uzatımı için  diğer kampanyamızı inceleyebilirsiniz. Tüm depolarımız aylıkdır İster 6 ay  ister 12 ay isterseniz24 ay şeklinde süre uzatılabilir.

Bizi takipte kalın Kampanyalardan haberiniz olsun Çözüm depo olarak her yıl kampanyalı fiyatlarımız ile sizlere daha iyi ve daha  profesyonel hizmet sunmaktayız. Tüm sorunlarınız için destek@cozumdepo.com  E-posta yada 444 4 703 arıyarak bilgi alabilirsiniz. veya sıkça sorulan sorular ziyaret edebilirsiniz.

Kampanya

Makalemiz Hakkında Yorum Bırakabilirsiniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.