Kampanyalar

Enflasyonla Mücadele %10 İndirim Kampanyası

Kampanyamız sona ermiştir.

Türkiye’de herşeyin aniden dolara bağlanıp yükselmesiyle birlikte artışlar hız kesmeden devam etmektedir. Bizde bu yapılan zamlara inat tam %10 indirim kampanyasını oluşturmuş bulunmaktayız.

Kampanyamız yılbaşına kadar geçerlidir 6 aylık depolama’da ve nakliye de %10 indirim mevcuttur. Kampanyamız yeni müşteriler için ve ilk nakliye’de geçerlidir. Sizde indirimi kampanyamızdan yararlanmak istiyorsanız kampanyamız hakkında daha fazla bigi için Tıklayınız

Enflasyon Mücadele kampanyası

Enflasyon Mücadele kampanyası

2 yıl depolama’da %10 indirim

24 Ay iki (2) yıl sözünüze %10 indirim yanlış duymadınız 24 ay sözleşme yaptığımız takdirde tam %10 indiirm bu indiirm hem of,s fiyatlarımız hemde ev eşyası diğer tüm depolanması gereken her ne varsa geçerlidir. Kampanyamız süzresiz olarak devam etmektedir. Detaylı bilgi için Tıklayınız.

 

Yıl başına özel kampanya

Kampanyamız sona ermiştir.

Bu kampanyamız 10.12.2017 tarihinden başlayıp 31.12.2017 tarihine kadar geçerlidir. Tüm müşterilerimize duyuru Tüm fiyatlarımız yıl başına özel 6 ay eşya depolama sözünüze %5 indirim  Kampanya’ya katılmak için müşteri temsilcimizi arıyarak   en az 6 ay sözleşme yaparak bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi için Tıklayınız.

 

Peşin Ödemede %10 İndirim

Tüm depo fiyatlarımız için gecerli olup 10.05.2017 tarihinden başlayıp 10.07.2017 tarihine kadar gecerli olan en az 6 ay depo ücretini peşin ödeme de gecerli %10 indirim.

Kampanyamız devam ediyor. Detaylı bilgi için Tıklayınız.

Eşya Depolama’da %10 İndirim

Tüm fiyatlarımız da gecerli indirimli kampanya fiyatlarımız  %10 indirimli 01,06,2016 Tarihine kadardır. En az +6 ay kalacak eşya depolama için gecerlidir.

Kampanyamız sona ermiştir. Detaylı bilgi için  Tıklayınız.