Aydın sok. No:8/1 Ataşehir/İstanbul [email protected]

Sultanbeyli Eşya Depolama

blog

Sultanbeyli Eşya Depolama

Eşyalarınızı belirli bir süreliğine saklanması için Sultanbeyli depolama ihtiyacınız için güvenli ve rutubetsiz, garantili ve sigortalı bir şekilde aylık cazip fiyatlarla depolayabilirsiniz. Depo ihtiyacınız için her olarak sizin için sorun değilse o zaman doğru adresiniz çözüm depo’dur. Hem daha kaliteli hemde profesyonel hizmet ile eşyanızı aylık yıllık veya günlük olarak depolayabilirsiniz. Genelikle depolarımız mini mum 1 aydır günlük hesaplama bulunmamaktadır.Depolarımız İstanbul geneli bulunmaktadır. Sultanbeyli çözüm depo olarak da artık hizmet vermekteyiz. Anadolu yakasında Sultanbeyli her gün gelişmektedir. Ve gelişen Sultanbeyli hem güvenli hemde bugüne kadar hiç bir olay ve terör olayları olmayan yerdir. Hırsızlık olayları ise hemen hemen hiç olmayan bir yerdir. Çözüm depo olarak depo yerleri almadan önce en az 2 ay o semte giderek her şeyi keşif ederek daha sonra depo alanı olarak satın almaktadır. Çözüm depo her yeri satın veya kiralayıp eşyaları muhafaza etmez.

Sultanbeyli Depolama Firması

Çözüm depo Sultanbeyli de 2300 metrekare hacım yer ile eşyalarınızı oda sistemli alanlarla eşyalarınızı muhafaza etmektedir. Sultanbeyli’de bulunan depolarımız sürekli eşya giriş ve çıkışı olan aktif olan depomuzdur. Sultanbeyli’de bulunan depolarımız genellikle yüksek girişidir. Tüm depolarımız da yüksek girişidir Depolama firması olarak kesinlikle komisyon veya aracı firma ile iş yapmamaktayız. Tüm hizmet ve koşulları kendimiz sağlamaktayız. Oda sistemli depo olarak da sadece bizde bulunmaktadır.

Sultanbeyli Depolama Sigortası

Bizi tercih etmeniz için büyük neden ise sigortalı depolama hizmetidir. Hem kaliteli oda sistemli hemde sigortalı bir şekilde eşyalarınızı muhafaza etmekteyiz. Siz evinizde veya tatilde keyfinize bakın biz sizin yerinize eşyanız bakalım Normal şartlarda eşyanız eğer ki depo’da değil de evinizde olsa her gittiğiniz yerde gözünüz arkada kalır acaba evim güvenli mi eşyam güvenli mi diye tereddüt içinde kalırsınız ama eğer ki eşyanız depomuzda ise kesinlikle eşyanız güvendedir.Depolarımız tüm zararlara karşı sigortalıdır. Ve tüm depolarımız özellikleri şu şekildedir.. Oda sistemli . 7/24 kamera sistemi . Sigortalı . Güvenlik . Anında ulaşım . Havalandırma . İlaçlamaDepolarımızın sigortası ise nem, sel, rutubet, yangın, hırsızlık ve deprem gibi tehlikeli maddelere karşı sigortadır. Sigorta bedeli ise eşyaya göre değişmektedir ama sizde kendiniz eşyalarınızı sigortalayabilirsiniz. Bizim amacımız her zaman olduğu gibi şimdi de müşteri memnuniyetidir. Fazla olan eşyalarınız için moralinizi hiç bozmaya gerek yoktur. İster kendiniz getirin ister eşyanızı biz gelip evinizde alalım.

Sultanbeyli eşya depolama Nakliyesi

Evden eve nakliye ile kıyaslamayın çünkü hizmet olarak aynı görünebilir ama aynı değildir. Evden eve nakliyat’da kullanılan malzemeler yırtılana kadar o malzeme kullanılıyor hatta bazen ise bir çok eşyanız açık da araca yükleniliyor mesafe yakındır diye size nakliye firması cevap verir. Ama depolama hizmetinde öyle bir şey olmadığını dile getiriyoruz. Tüm eşyalarınız siz kendiniz açıkta götürün deseniz de biz kesinlikle o şekilde araca yükleyip getirip depoya koymuyoruz. Biz tüm eşyaları paketlemesi sarılması hepsi özel sıfır depo ambalaj malzemeleri ile tek tek sarıp daha sonra nakliye aracına yüklüyoruz. Hemde bir sefer değil bir ürünü iki kere kalın patpat sarıyoruz. Bizim için eşyalarınız ister eski ister yeni olsun hiç fark etmez hizmet olarak elimizden geldiğince daha iyisini sunmaya çalışıyoruz. Amacımız eşyalarınızı bize nası verdiyseniz daha sonra ise aynı şekilde eşyalarınızı o şekilde teslim ediyoruz. Tüm paketlemeleri montaj, D montaj her şey A’dan Z’e kadar aldığımız gibi daha sonrası size teslim etmekteyiz.Sultanbeyli depo adresimiz ziyaret edecekseniz 444 4 703 arayarak veya 0533 128 18 18 depo görevlimizi arayarak gelip ziyaret edebilirsiniz.Sultanbeyli Çözüm depo adres Tarifi için konuma tıklayın.

Yorum Yap

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Depoya ihtiyacım vardır?
Hemen Ara