Aydın sok. No:8/1 Ataşehir/İstanbul [email protected]

Adalar Eşya Depolama

blog

Adalar Eşya Depolama

İstanbul adalar eşya depolama firmamızdan en uygun fiyatlarla sizde eşyanızı depolayabilirsiniz. Tabi bunun birde nakliye hizmeti de mevcut her ikisi için de firmamızdan yararlanabilirsiniz. Ev eşyası depolama da en önemli unsuz eşya paketlemedir. Adalar eşya depolama son zamanlarda en çok tercih ve kullanılan hizmet haline gelmiştir. Depolama hizmeti genellikle iş hayatımızdan dolayı kısa süreliğine veya uzun süreliğine ihtiyaç duyduğumuz bir hizmet alanıdır. Fakat gitmek istediğiniz yere fazla olan eşyalarınızı götürmek istenmediği için kirada olduğu evi de bırakıp boş yere ev kirası vermek istemeyiz. İşte burada Çözüm depo işi yapan en iyi firmalardan biri olarak aylık düşük miktarla istediğiniz süre kadar eşyanızı depolayabilirsiniz. Bazılar ise fazla olan eşyaları kullanmadığı için ve satmaya kıyamadıkları için kiralık depo ortamında muhafaza etmektedir.

Adalar eşya depolama Ücretleri;

Bizim için en önemlisi kaliteli,uygun fiyattır. En uygun ücretlerle sizde fazla olan eşyalarınızı istediğiniz süre kadar depolayabilirsiniz. Aylık depo fiyatımız 74,99 +KDV ile başlayan fiyatlarla sizde hemen kendinize oda sistemli depo kiralayın. Fiyat belirme de çeşitli ve etkili faktörler mevcuttur. Bunları maddeler halinde sizlere sıralayalım.. Depolanacak eşyaların evin mevkisi kaçıncı kat olduğu . Dış cephe asansör kurulumuna gerek olup olmadığı . Paketlenmesi gereken ürünlerin miktarı . Eşyaların yerleştirileceği evin mevkisi . Depolama istenilen taşınma zamanı

Adalar ev eşyası depolama süreçleri

Evinizde ki eşyaları depoya kaldırmadan önce yapmanız gereken kolileme işlemini eğer ki siz yapacaksanız sağlam ve üzerine dikkat kırılabilir etiketleri yapıştırıp daha sonra listeleyip nakliye esnasında hangi depoya gidecekse yapmış olduğunuz listeyi sözleşmeye ekleyerek diğer eşyaları da aynı şekilde hepsini sözleşmede not etmenizde fayda vardır. Depolama süreçleri için en az 5 gün önce nakliye firması ile randevu oluşturmanız lazım Taşıma gününde yapmış olduğunuz kolileri nakliye firması kamyona yüklemede daha dikkatli ve fazla üst üste konulmamalı patlama ve kırılma meydana gelebilir. Bunun için nakliye firmasına mutlaka dikkat etmeniz gerekir demeniz lazım.

Adalar ev eşyası Depolama Nakliyesi

Adalar’a kara yolu ile ulaşımı olmadığı için mecburen araba vapuru ile önceden gümrükten randevu oluşturup daha sonra adalara arabalı vapur ile ulaşabilmektedir. Bazı adalara kamyon araçları tam adrese ulaşamıyor bunun için traktörlerle eşya taşıması olabiliyor. Bunları hepsini göz önünde bulunduran nakliye firmaları sizlere ona göre fiyat vermektedirler. Eğer gümrük masrafları siz üstlenirseniz fiyat olarak biraz daha uyguna nakliyesini yapabilirsiniz. Bunun için de sizlere düşen görevler nakliye kamyonu tam adrese yanaşıyor mu eğer yanaşmıyorsa eşyanızı nakliye aracına taşımak için gerekli olan traktör sefer başı sizden ne kadar ücret talep eder. Bunun dışında başka maliyetler çıka mı çıkmaz mı bunları hepsini değerlendirip daha sonra nakliye firması ile anlaşmayı sağlayınız. Bu konuyla ilgili firmamızda sizlere yardımcı olabilir hem nakliye hemde depo olarak hizmet vermekteyiz.
Adalar Eşya Depolama

Adalar Eşya Depolama

Yorum Yap

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Depoya ihtiyacım vardır?
Hemen Ara