Aydın sok. No:8/1 Ataşehir/İstanbul [email protected]

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Bir Depoya İhtiyaç Duyarım?

Evinizin ve iş yerinizin içerisinde ki fazla olan eşyalarınızı atmadan uzun vadeli yada kısa vadeli saklamak için,Antika ve tarihi eşyalarınızı daha güvenli ve daha garantili bir depo’ya ihtiyaç duyduğunuz için,Araba lastiklerinizi evlerinizin bodrumlarında yer kaplamasından sıkıldığınız için,Büyüyen çocuğunuzun atmak istemediğiniz özel eşyalarını bebek odası ve eşyalarını güvenli korumak için,Gümrükten çıkmış mallarınızı, büyük hacimli olmayan ve depolanan ürünlerinizin stok takibini yaptırmak için,Hobi eşyalarınızı depolama ihtiyacınızı duyduğunuz için,Evinizde ki eşya ve giysi dolaplarında yer açabilmek için,Tüm depolarımız Nem, sel, rutubet, deprem ve yangın gibi tehlikeli zararlara karşı sigortalıdır.

Eşyalarımı Oraya Nasıl Getireceğim?

İsterseniz kendi imkanınız ile eşyalarınızı deponuza getirebilirsiniz,Eşyalarınızı depo’ya getirdiğiniz de kendiniz eşyalarınızı depo’ya boşaltabilirsiniz,Yada bizden belirli ücret karşılığı eleman temin ederek eşyanızı boşaltabilirsiniz.

Nakliye Hizmetiniz Mevcut mu?

Evet nakliye hizmetimiz mevcuttur.İster şehir içinde olsun ister şehirler arasında olsun evinizin içerisinde ki tüm eşyalarınızı paketleyip daha sonra araca yükleyip deponuza getirebiliyoruz.

Nakliye Hizmetiniz Sigortalı mı?

Nakliye firmamız tarafından gerçekleştiği takdirde tüm eşyalarınız sigortalıdır.

Nakliye Hizmeti Ücretli mi?

Evet Nakliye hizmetimiz ücretlidir nakliye hizmetimiz tek sefer için geçerlidir.Anadolu ve Avrupa yakası olarak nakliye ücretimiz değişmektedir.

Şehirler Arası Nakliye Hizmetimiz Mevcut mu?

Türkiye’nin her yerine nakliye hizmetimiz mevcuttur.

Nakliye Ve Depo İçin Randevu Gerekiyor mu?

Evet gerekiyor şehir içi taşımanıza 2 ile 3 gün kala (çalışma yoğunluğumuza göre süreç değişiyor)Şehirler arası Nakliye’de 7 gün önce randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Eşyalarıma Her İstediğim De Ulaşabilir miyim?

Evet bizi arayarak vermiş olduğumuz gün ve saate göre gelip eşyalarınıza bakabilirsiniz.Hafta içi : 09:00 ile 17:00 arasında hafta sonu depo ziyaretimiz kapalıdır (Nakliye firmamız tarafından yapılırsa eşya giriş çıkış hariç )

Nasıl Paketlemeliyim?

Eşyalarınızı paketlemek istiyorsanız bizim yardımımızla size çözümler üreterek yada bizde eleman temin ederek eşyalarınızı paketleyebilir siniz,Sadece ufak eşyalarınızı paketlemek istiyorsanız büyük eşyalarınızı personellerimiz tarafından sıfır paketleme malzemeleriyle personellerimiz paketlemesini yaparlar.

Eşyalarımı Sizin Paketlemenizi İstiyorum?

Tabiki belirli bir ücret karşılığı tüm paketleme işini personellerimiz tarafından paketlenir.

Paketlemeniz Ücretli Mi?

Eğer nakliyesini firmamız tarafından gerçekleşirse her iki yön için ücretsizdir. Ama siz kendiniz nakliyesini başka firma ile yaparsanız o zaman paketlememiz ücretli olur.

Depo’da Sakladığım Eşyalarım Güven De mi?

Tabiki Çözüm depo olarak her türlü tehlikelere karşı kamera sistemiyle 7/24 saat izlenmektedirDepo görevlimiz tarafından ve sigortalı bir şekilde eşyalarınız daha güvendedir,

Nasıl Ödeme Yaparım?

Eğer nakliyesi bize ait olursa nakliye ve bir (1) aylık depo ücreti makbuz karşılığı elden alınır ,Diğer aylar için size verilen hesap numaralarımıza ile EFT yada HAVALE yapılacak şekilde ödemenizi yapabilirsiniz.

Keşif İçin Ekspertiz Hizmetiniz Mevcut mu?

Evet ekspertiz hizmetimiz İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa yakası olarak mevcuttur.Şehirler arası olarak ekspertiz hizmetimiz mevcut değildir.

Ekspertiz Hizmetiniz Ücretli mi?

Anlaşma sağladığımız takdirde ücretsizdir. Anlaşma sağlamadığımız takdirde ücretlidir.

Sözleşme Yapıyor musunuz?

Taşıma esnasında sözleşme yapıyoruz. Sözleşmesiz eşya depoya kabul etmiyoruz.

Sözleşme Geçerlilik Süresi Ne kadar?

Eşyanız depoda olduğu sürece sözleşmemiz geçerlidir.Eşyanızı teslim aldığınız takdirde sözleşmemiz iptal edilir.

Sözleşme Süresi Ne kadardır?

Minimum sözleşme süremiz 1 ay’dırEşyanızı depodan almadığınız takdirde sözleşmemiz geçerlidir.1 Ay’dan az sözleşme yapılmamaktadır.

Diğer Depolardan Farkınız Nedir?

Diğer depolardan farkımız tüm depolarımız oda tipli olup herhangi bir eşyayla karışma veya kaybolma gibi sorunu olmadan depolayabilirsiniz,Uygun depolama fiyatıyla aylık yada yıllık olarak istediğiniz kadar depolayabilirsiniz,Hem nakliye hizmetimiz hemde depolama hizmetimiz daha kaliteli ve daha güvenli olduğu için,Nakliye esnasında tüm eşyalarınızı A’dan Z’e kadar paketlemesi sarılması firmamız tarafından yapılmaktadır. (Müşterinin tercihine bağlıdır.)

Neden Çözüm Depo?

Çünkü Çözüm depo müşterilerine her zaman güven vermektedir. Hizmet’de kesinlikle sınır tanımıyoruz hem kaliteli hizmet sunuyoruz hemde güler yüzlü personellerimiz ile eşyanızı güvenle taşıyoruz.

Depoya ihtiyacım vardır?
Hemen Ara