Aydın sok. No:8/1 Ataşehir/İstanbul [email protected]

All Services

Günümüzde her alanda olduğu gibi depolama uygulamalarında da yapılan yenilikler, bu yönde hizmet almayı düşünenler için konforlu olarak değerlendirilmektedir. Arşiv depolama uygulamaları da aynı şekilde günümüz standartlarına yakışır biçim de gerçekleşmektedir.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Est amet similique ipsum reprehenderit sed.

Kargo Depo GüvenliğiDeğer verdiğiniz eşyaların başkaları tarafından saklanması endişesini biliyoruz ve bunun için Kargo Depo`da sakladığınız eşyaların güvenliği bizim için önemli önceliktir. Kargo Depo da saklanan eşyalarınız için güvenlik tedbirlerimiz şunlardır;7/24 güvenlik kameralarıyla takip edilen depolarımızda saklanmaktadır. Eşyalarınız Yapı Kredi Sigorta ile güvence altındadır. Her türlü doğal afet (sel, deprem vb.) koruma sigortası bulunmaktadır. Değerli eşyalarınız için ekstra sigorta hizmeti sunulmaktadır.* Koli başına depolama ücretidir. Tek yön nakliye fiyatı 179,99 TL + KDV

Kış koşullarının ağır geçtiği bölgelerde genel olarak herkes kışlık lastik kullanır. Ancak bu lastiklerinin yazında kullanılması söz konusu değildir. Dolayısıyla kişiler yazlık veya kışlık lastiklerini saklayacak yer bulmak zorundadırlar. Bu lastikler kömürlük gibi açık alanlarda saklandığında sertleşir ve zaman için de güvenli olmayan bir yüzey sertliğine ulaşır.

Günümüzde insanlar her alanda konfor ve güvenli hizmet bekliyor, özellikle eşya taşıması ve depolaması uygulamalarında bu beklenti en üst düzeyde tutuluyor. Bu yönde hizmet veren birçok uzman kurum işini ciddiyet içinde yapıyor ve gerçekten bu günün standartlarına uygun bir biçimde nakliye ve depolama işlemi gerçekleştiriliyor.

Testimonials

What People and Clients Think About Us?

Depoya ihtiyacım vardır?
Hemen Ara