Aydın sok. No:8/1 Ataşehir/İstanbul [email protected]

Enflasyonla Mücadele %10 İndirim Kampanyası

Enflasyonla Mücadele %10 İndirim Kampanyası

Kampanyamız sona ermiştir.Enflasyonla Mücadele %10 İndirim KampanyasıEnflasyonla mücadele kampanyamıza bir ilk tam %10 indirim yanlış duymadınız hem nakliyat’da hemde 6 aylık eşya depolama’da tam %10 indirim kampanyamız kısa süreliğine geçerlidir. Kampanyamız yılbaşına kadar geçerlidir. Depolama’da 6 ay söz verdiğiniz takdirde tüm depolarımız indirimlidir. Yeni müşteriler sadece yararlanabilir eski müşterilerimiz maalesef bu kampanyamıza yararlanamaz kampanyamızın şartları şu şekildedir.1. En az 6 ay depolama’da 2. yeni müşteriler için geçerlidir. 3. eski müşterilerimiz yararlanamıyor 4. Nakliye’de indirim 5. yılbaşına kadar indirimBu kampanyamızın oluşturma sebebimiz hergün Türkiye’de herşey dolara bağlanıp hemen hemen yüzde yüz artış sebebiyle oluşturmaktayız. Ve bu Enflasyonla topyekün mücadelesi ile #türkiye kazanacak diyoruz. ve her zaman da destekliyoruz.En az 6 ay depolama sözü verdiğiniz takdirde %10 indirimden yararlanabilirsiniz. daha sonrası ise süre uzatımı olduğu takdirde mevcut fiyat listemize göre depo ödemesi alınacaktır. 6 ay depolamada ödemeler aylık düzenle bir şekilde olması lazım aylık ödemede herhangi bir sıkıntı olduğu takdirde örneğim ilk ay ödemesini yaptınız ikinci ay ödemesi ise arada bir ay geçti hala yapmadıysanız üçüncü ay sonunda yaparsanız indirimden yararlanamasınız bu nedenle 6 ay ödemesi düzenle bir şekilde ödeme yapmak zorundasınız. Bu kampanyamız sadece yeni müşterilerimiz yararlanabilirler eski müşterilerimiz maalesef yararlanamazlar bu kampanyamız sadece 6 aylık depolama ve ilk nakliyede geçerlidir. 3 aylık veya 5 aylık depolama için mevcut web sitemizdeki olan fiyatlardan yararlanabileceksiniz. Evden eve nakliyat depolama’sında da %10 indirim mevcuttur. İndirim sadece tek sefer olup daha sonrası depo süresi bittikten sonra nakliye’de indirim geçerli değildir. Nakiye’de %10 indirim yeni müşteriler için geçerlidir. Oda sadece tek sefer evinizden alınıp depoya getirilmesine kadar geçerldir. daha sonrası ise yeni fiyat çıkarılır. Bu kampanyamız yıl başına kadar geçerlidir daha sonrası ise web sitemiz üzerindeki fiyatlarımız güncel olan fiyatlarımızdır.Şuan için web sitemizdeki fiyatlarımız günceldir. İndirim ise müşteri temsilcimiz uygulamaktadır. Örneğim eşyanızı depolayacaksınız nakliye ve 6 aylık depolama da tam %10 hem nakiyat’da hemde depolama’da indirim uygulanmaktadır.  Depolama kampanyamızda sadece 6 aylık depoama’da %10 indirim söz konusu değildir 24 ay depolama hizmetimzde’de %10 indirim mevcuttur. Bu indirim sadece ev eşyası ile sınırlı değildir. Ofis, fuar, tekstil, banka, kargo, lastik ve antika eşyaar içinde geçerlidir.
Enflasyon Mücadele kampanyası

Enflasyon Mücadele kampanyası

Tüm hizmetlerimizde geçerli olan bu kampanyamız yeni müşterilerimiz yararlanabilirler. Çözüm depo olarak her zaman bizim için hizmet kalitemizdir. u kampanmamız ister depolama’da peşin 6 aylık ödemenizi k.kartı ister nakit olarak da indirimli bir şekilde yapablirsiniz. Bu kampanyamız sadece nakit ile sınırlı değildir. kredi kartı,EFT Ve havale ile ödemenizi yapabilirsiniz.

Yorum Yap

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Depoya ihtiyacım vardır?
Hemen Ara