Aydın sok. No:8/1 Ataşehir/İstanbul [email protected]

Ev Eşyası Paketleme Ürünleri

blog

Ev Eşyası Paketleme Ürünleri

Nakliye esnasında sizlere lazım olan ürünlerEşya paketleme işleri ev veya parça eşya nakliyesinde bazen büyük sorunlar olabilir. Çünkü paketleme için gerekli olan malzemeler her zaman elimizin altında bulunmaz. Kıymetli, değerli olan eşyalarınızın çizilme, kırılmamaya karşı için gerekli olan paketleme malzemelerine ihtiyaç olabilir. Çözüm depo olarak bu tür malzeme arayışınızda her zaman yanınızda olduğunu hatırlatmak isteriz. Değerli eşyanızı kendiniz taşıyacaksanız paketlemeden taşımamanızı öneriyoruz. En ufak bir hatanıza kullanılmaz hale gelebilir bu nedenle tüm eşyalarınızı paketleme ürünleri ile paketleyip daha sonra istediğiniz yere nakliyesini yapınız.Paketleme yapılacak ürünlerin en çok ihtiyaç duyulan ürünler kolilerdir. Koliler hem sağlam hemde tüm ufak olan eşyalarınızı cam, bardak, giysi vb gibi eşyalarınızı rahatlıkla taşıyacak sağlam kapasiteye sahiptir. Kolileme yapıldığı zaman düzenli bir şekilde tek, tek kolilerin içine sağlam ,düzgün bir şekilde kolilerin içine yerleştirmeniz lazım.İhtiyacınız olan ürünleri sırasıyla sizlere başlıklı bir şekilde söyleyelim.

Karton Koli;

Eşya paketleme sırasından en çok ihtiyaç duyacağınız ürünlerden bir tanesinde karton kolidir. Karton koli ile tüm ufak eşyalarınızı cam, bardak, kıyafet, ve kitaplar gibi ağır olan eşyalarınızı sizin kaldırabilecek kapasite de yapabilirsiniz. Karton kolileri temin etmek için Çözüm depo müşteri hizmetlerimizi arayarak sizlere en kısa sürede sizlere yetecek kadar karton koli ve diğer lazım olan ürünleri en kısa sürede adresinize teslim etmekteyiz.

Koli Bandı;

Tüm eşyalarınızı bantlayıp taşıyacağınız ürünlerden bir tanesi de koli bandıdır. Koli bandı ile yapacağınız kolilerin altını ve ağzını sağlam bir şekilde bantlayabilirsiniz. Koli bandı olmadan yapacağınız koliler kesinlikle sağlam olmaz taşıma esnasında bantsız yapacağınız koliler yırtılır ve ürünleriniz kırılır. Koli bandı alırken kaliteli olmasına dikkat etmenizde fayda vardır. kalitesiz koli bandı mobilya ve beyaz eşyalarda kullandığınız zaman eşyalarınızın üzerine iz bırakır ve çıkartmaya çalışırsanız eşyanız çizilir. Bu nedenle kaliteli olması lazım ki ne mobilya da nede beyaz eşyalarda iz bıraksın.

Kağıt Lami neli Balonlu Naylon;

Kağıt Lami neli Balonlu Naylon kraft kağıt üzerine lamine edilerek polipropilen veya polietilen malzemelerinin üç kattan oluşarak iki tabakanın arasında hava kabartmacılığı ile yastık oluşturmak suretiyle özel üretilen ambalaj malzemesidir. Kağıt Lami neli Balonlu Naylon ile yapacağınız paketleme ile mobilya ve diğer eşyalarınızı sağlam bir şekilde tüm darbelere karşı korumaktadır. Taşıma da kırılma, çizilme, sürtmeler ve ezilmeye karşı eşyanızı sağlam korumaktadır.

Streç Film;

Streç film veya streç sargı çeşitleri malzemeleri hava ile etkileşimin kesmek amacı ile her türlü sarılması gereken eşyalarınızda kullanılan şeffaf paketleme ürünüdür. Elastik bir yapıya sahip olduğu için sarıldığı malzemeyi sıkıca tutma özelliğine sahiptir. Ama darbeleri kesinlikle korumaz sadece ürünlerin doz ve sıkıca sağlamlaştırmak için kullanılan malzemedir.

Paketleme ürünleri satın alırken kaliteyi tercih ediniz.

Eğer ürün siz kendiniz paketleme yapacaksanız size lazım olan ürünü temin etmek için bizi arayabilirsiniz. Kendiniz yapacağınız koliler ve diğer eşyaların paketlenmesini özenle yapmanız lazım ki taşımada yırtılma veya kopma gibi bir durum olmasın yapacağınız koliler üzerine etiket ile yapıştırarak sağlam kenarları bantlayıp daha sonra taşıma kıvamına getirmeniz lazım yapacağınız koliler ağır olmamasın taşımada siz kendiniz yapacaksanız ani bir hareket ile belinizi incitebilirsiniz. Kendiniz paketlemeyi yapmayacaksınız eğer firmamızdan paketleme için belirli bir ücret karşılığı destek alabilirsiniz.

Nakliye Esnasında Eşyaların Paketlenmesi

Tüm eşyalarınızı paketlenmesini siz değil de taşıma yapacağınız firma yapmanızı istiyorsanız bu yukarıda belirlemiş olduğumuz ürünleri firma ile yapacağınız anlaşmaya göre alabilirsiniz. Ama şunu da belirtelim ki kolileme işlemini her firma belirli bir ücret karşılığı yapmaktadır. Eğer kolileme işlemini firma değil de kendiniz yapmak isterseniz sizlere lazım olan ürünleri firmamızdan temin edebilirsiniz. Sizin yapacağınız koliler hem daha sağlam hemde acili yet olmadığı için daha dikkatli yapacağınıza inanıyoruz. Her firmanın kolileme ve paketleme hizmeti aynı olmaya bilir.İhtiyacınız olan paketleme ürünleri için 444 4 703 Müşteri danışma hizmetimizi arayarak temin edebilirsiniz. 
Ev Eşyası Paketleme Ürünleri

Ev Eşyası Paketleme Ürünleri

Tags:

    Yorum Yap

    Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

    Depoya ihtiyacım vardır?
    Hemen Ara