Aydın sok. No:8/1 Ataşehir/İstanbul [email protected]

Fabrika Depolama

blog

Fabrika Depolama

Fabrikanızın yerini değiştiriyor ya da yeni bir fabrika açmak için makine ya da ürün siparişi verdiniz ve saklayacak yer konusunda sıkıntı mı çekiyorsunuz? Cevabınız evetse almanız gereken hizmet fabrika depolama hizmetidir. Genellikle nakliye ve ambar firmalarının vermiş olduğu bir hizmet olan fabrika depolama hizmeti adından da anlaşılacağı gibi oldukça güvenlik ve ciddiyet gerektiren bir durumdur.

Fabrika Depolama Hizmeti

Zaman zaman yüz binlerce liralık ürünlerin emanet edildiği bir hizmet olan fabrika depolama işlemi hem müşteri açısından hem de hizmeti veren firma açısından tamamen güven esasına dayalı bir iştir. Söz konusu pahalı ürünlerin depolanması ya da saklanması sırasında oluşabilecek zararlardan büyük çoğunlukla fabrika depolama hizmeti veren firma sorumludur. Bu durum elbette bu hizmeti veren şirketin kendini risk altına sokması demektir. Bu hizmeti veren firmaların risklerini azaltma yöntemi ise yaptıkları işi sigorta şirketleri ile anlaşarak güvence altına almalarından geçmektedir. Herhangi bir maddi zarar durumunda 

Yorum Yap

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Depoya ihtiyacım vardır?
Hemen Ara