Aydın sok. No:8/1 Ataşehir/İstanbul [email protected]

kredi kartı ile Ödeme

blog

kredi kartı ile Ödeme

Sanal pos ile anında ödeme

Sanal pos ile anında kredi kartı hesap kartı ile anında depo borcunuzu ödeyebilirsiniz. Taksit seçeneği ile en düşük 1 en yüksek 12 taksit ile depo ödemesini nakliye ödemesini anında gerçekleştirebilirsiniz sadece yapmanız gereken sanal pos ödemesi için müşteri temsilcimizi arayarak daha sonrası ise ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm kredi kartı ile ödeme imkanı

Müjde artık tüm eşya depolama borçlarınızı kredi kartı ile anında ödeyebilirsiniz tüm banka kartları ile depo ödemesini nakliye ödemesini anında ödeyebilirsiniz. Depo firması olarak sadece bizde bulunmaktadır kredi kartı ile ödeme sistemi başka depo firmasında bulunmamaktadır. İster taksit ister peşin olacak şekilde ödemenizi taşıma esnasında kredi kartı ile artık ödeyebilirsiniz.  Firmamız için her zaman müşteri memnuniyeti ön plandadır. Yoğun talep üzerinde kredi kartı artık devrededir.

Kredi kartı kullanımı

Teknolojinin hergün gelişerek artık para yerine kredi kartı hemen hemen her yerde kullanılmaktadır. Tüm alış verişlerde artık para yerine kredi kartı ile anında ödeme yapılmaktadır. Firmamız sizi düşünerek artık para yerine kredi kartı ile ödeme sistemini devreye koymuştur. Sizde taşıma esnasında müşteri temcilcimize kredi kartı ile ödeme yapılacağını bildiriniz.

Nakliye ödemesi kredi kartı ile yapılmaktadır.

Nakliye esnasında taşınabilir mobil  pos cıhazı ile artık ödemenizi ister peşin ister en az 4 taksit şeklinde ödeme yapabilirsiniz. Nakliye esnasında ödeme kolaylığı tanımlıyoruz sizlere sizde artık Türkiye’nin neresinde olursanız olun bizle anlaşma sağladığınız takdirde ister ödemenin bir kısmını peşin  geri kalan kısmı ise kredi kartı ile tahsil edebilirsiniz isterseniz hepsini kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz hemde bahsettiğimiz gibi taksit seçeneği ile ödemenizi yapabilirsiniz.

Depo ödemesi kredi kartı ile ödeme kolaylığı

Taşıma esnasında depo ödemesini ister peşin ister kredi kartı ile taksitli ödeme yapabilirsiniz artık eğer eşyanız depomuzda mevcut ise geçikmiş depo aidatlarınız bulunmaktaysa hemen müşteri temsilcimizi arayarak kredi kartı ile ödeme yapacağınızı bildirmeniz yeterlidir. Oturmuş olduğunuz adrese hemen taşınabilir mobil pos makinası personellerimize verip kapıda ödeme yapabilirsiniz.  Yada yeni müşterimiz olmak istiyorsanız taşımanıza bir gün kala bizi arayarak kredi kartı ile ödeme yapacağınızı bildirdiğiniz takdirde taşımada ekiplerimiz kredi kartı ödemenizi gerçekleştirecektir.Havale / EFT ile ödeme kolaylığıTüm depo ücretleri aylıktır bunun için ister kredi kartı ister havale yada EFT ile aylık düzenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz yada otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz . Depo’da olan eşyalarınız  için her ay uğrayıp ödeme yapmanıza gerek yok kredi kartı ile ödemede kapıda ödeme yapabilirsiniz havale veya EFT ise anında hesap bilgilerimize ödemenizi yapabilirsiniz. Havale ve EFT de sözleşme kimin adına yapıldıysa  eğer ödeme yapan kişi ismi farklı ise muhakkak sözleşme de yer alan isim soy isim açıklama kısmında yazılması gerek yada bizi arayarak farklı isim ile ödeme yapıldığını söyleyip hesabınıza  ödemenizi onaylamamız gerek. aksi takdirde her gelen ödeme de firmamız  kimin adına ise ödemeyi bekleme almaktadır taki arayıp ödeme yaptığınızı bildirdiğiniz kadar bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Kredi kartı ile artık ödemenizi anında yapabilirsiniz.

K.kartı ile ödeme kolaylı

Yorum Yap

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Depoya ihtiyacım vardır?
Hemen Ara