Aydın sok. No:8/1 Ataşehir/İstanbul [email protected]

Ofis Depolama

blog

Depolama hizmetlerinden faydalanabileceğiniz bir alanda ofis depolama hizmetidir. Eşya depolamanın bir alt unsuru olarak gördüğümüz ofis depolaması, hemen hemen günümüzde her depo şirketi tarafından verilen bir hizmet olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenle çoğu firma ofis depolama hizmetini ev depolaması başlığı altında göstermekte ve genel olarak sizlerle paylaşmaktadır.Ofis depolama hizmetinin, ev depolama hizmetinden hiçbir farkı bulunmamaktadır. Bu nedenle ofis depolama hizmeti alırken, ev eşyalarınız nasıl depolanmıyorsa ofis eşyalarınızda aynı şekilde depolanacaktır. Bunun sebebi, ofis eşyalarının içerisinde de mobilya ürünlerin bulunması olacaktır. Ofisinizde yer alan klasör ve dosyalarda kolileme ya da raf sistemi ile depolanacaktır. Güvenilir ve kaliteli depo şirketleri ile anlaştığımızda depo şirketleri tarafından ofislerimize ücretsiz olarak gelinecek ve eşyalarınız ücretsiz bir şekilde sizlerden teslim alarak depolanacaktır.

Ofis Depolaması Nasıl Yapılır?

Daha öncede belirttiğimiz gibi ofis eşyalarınızın depolanma işlemi, ev eşya depolaması ile aynı yapılmaktadır. Ofisinize gelen ofis depolama hizmeti veren firmalar eşyalarınızın boyutuna ve ağırlığına uygun bir şekilde paketleme yaparlar. Paketleme işleminden sonra eşyalarınız depoya götürülmek üzere firma araçlarına yüklenir. Depoya getirildiğinde eşyalarınız ağırlık ve boyutlarına göre sınıflandırılır ve farklı boyutlarda yer alan eşyalarınız farklı şekilde depo içerisine yerleştirilir. Bunun sebebi ağırlık ve boyut açısından farklı olan eşyalarınızın birbirine zarar vermesini önlemektir. Eşyalarınız depoya yerleştirildikten sonra firma tarafından sizlere yedek bir depo anahtarı verilir. Bu anahtar sayesinde istediğiniz zaman deponuza gelip eşyalarınızı kontrol edebilir ve eşyalarınıza göz atabilirsiniz. Sizlere ofis depolama hizmeti verecek olan firmalar hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız bizlerden yardım alabilirsiniz. İletişim sayfamızda yer alan numaraları arayarak bizlerden ofis depolama hizmeti veren firmaların numaralarını öğrenebilirsiniz.

1 Comment

Yorum Yap

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Depoya ihtiyacım vardır?
Hemen Ara