Aydın sok. No:8/1 Ataşehir/İstanbul [email protected]

Özel Eşya Depolama

blog

Kişisel özel eşya depolama

Özel eşya depolama Hizmetlerimiz arasında sürekli olarak artan, Kendine has ve yenilikler ile sürekli farklı bir taşıma ve depolama hizmeti sunan yeni nesil teknolojisiyle,çözüm depo sistemi ile birlikte çalışır. Güvenli çalışma,sağlıklı lojistik ve estetik tutumlu çözüm arasında pek çok detayı ortaya çıkaran şirketimiz, kaliteli uygun fiyat fırsatı ve özelliklerin yanında kendini her zaman ön planda tutulmaya devam etmektedir. Kaliteli uygun özel eşya depolama hizmeti arıyorsanız doğru adrestesiniz sizin için sunduğumuz en uygun çözümler ortaya çıkarmanın zamanı geldi.
Özel Eşya Depolama

Özel Eşya Depolama

Özel Depolama

Özel depolama için daha faza geç kamadan kendinizi de bu aşamada su yüzüne çıkarmaya devam ediniz. yeniliklerin ve kaliteli profesyonel çözümlerin bir noktası olarak bizler hizmet sağlayan firmamız için tek yapmanız gereken alternatif yenilikler su yüzüne çıkarmak olacaktır. Daha samimi ve daha sade bir şekilde ortaya çıkaran her türlü çalışma için tek yapılacak işlem bize ulaşmanızdır.

Özel eşyalarınızı koruyalım!

Özel eşya depolama için her zaman ilgili ve pek çok hizmet detaylı bir şekilde aklımıza gelmektedir. Bu süreçte ortaya çıkarılan birbirinden farkı hizmeti sizlere en uygun fiyatlarla ortaya çıkarırken severek ve güvenerek eşyalarınızı emanet edebilirsiniz. Bu nedenle daha güvenli ve daha rahat bir korunaklı eşya depolama hizmeti almış olursunuz. Kaçırılmayacak tüm hizmet ve detayları ve daha fazlası için zaman kaybetmeden firmamızı arayarak uygun fiyat ile sizde özel eşyalarınızı depolayabilirsiniz. Tüm özel eşyalarınızı güvenli ve 7 gün 24 saat kamera sistemi ile eşyalarınızı istediğiniz an ulaşabilir yerde koruyalım. İster tüm evinizi ister sadece bir koli depolayabilirsiniz.

Özel eşya depolama nedir?

Kişisel ve sadece size ait herhangi bir parça eşyadır koli, hurç veya valiz olabilir. yurt dışına çıkacağınız zaman evinizin içinde ki özel eşyalarınızı yanınızda pek fazla götüremiyorsunuz bagaj hakkınız ne kadarsa onu ancak yanınızda götürebiliyorsunuz veya ücret karşılığı yanınızda alabiliyorsunuz oda maliyeti artacağı için size en ideal depodur. Geçici bir süreliğine yurt dışına gittiğiniz zaman fazla bagaj ücreti ödemeyin aylık daha uygun fiyatlarla eşyalarınızı çözüm depo ile depolayabilirsiniz.Depolarımız genellikle aylıktır günlük hesaplama bulunmamaktadır.  Ama depo fiyatlarımız her zaman olduğu gibi uygundur herkes faydalansın diye fiyatlarımızda kesinlikle artış bulunmamaktadır. İster 1 koli ister 2 koli istediğiniz süre’de depolayabilirsiniz. Depo fiyatlarımız m2 üzeri hesaplanmaktadır özel eşya sigortası ise eşyanın miktarına göre sigortalanmaktadır. 

Yorum Yap

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Depoya ihtiyacım vardır?
Hemen Ara