Aydın sok. No:8/1 Ataşehir/İstanbul [email protected]

Özel Eşya Paketleme

blog

Özel Eşya Paketleme

Çözüm depo ile eşyalarınızın tüm paketleme işlemi daha güvendedir. Eşya Depolama paketleme ve ambalajlama işi nakliye işleminin en önemli unsurudur. Taşınacak eşyaların niteliklerine göre eşyaların darbeye karşı koruyacak uygun paketleme ve ambalajlama işleminin yapılaması gerekir. Nakliye işlemi gerçekleştirileceği zaman ambalajlama, paketleme ve kolileme işlemini taşıma işine yapan taşımacılık firmasının elemanları yapabilirler.Taşınacak eşyaların ebadına göre büyüklüğüne göre uygun ambalajlama malzemeleri tercih edilir. Paketleme yapılacağı zaman eşyaların hassas ve ağırlığına göre ambalajlama malzemeleri tercih edilir. Ağır ve hassas olan eşyaların paketlenmesi titiz ve özenli bir şekilde yapılması gerekir. Paketlenmeyen ev eşyaları taşıma esnasında ister istemez hasar görebilir. Hasarı önlemek için doğru ekipmanları ve doğru paketleme tercih edilmedir, kullanılmamış ve evden eve nakliye için özel üretilmiş çift katlı havalı naylon pıtpıtları tercih ediniz. Ambalajlama malzemeleri bazı nalburlarda bulunmayabilir nalburlarda pıtpıtlar ince ve sadece kırılacak eşyalar için kullanılabilir.

Hassas Eşyaların Paketlenmesi

Hassas Eşyaların Paketlenmesi

Hassas Eşyaların Paketlenmesi

Cam Eşyalarınız kırılmasın İnce havalı pıtpıtlarla cam,ayna ve tabak gibi mutfak eşyalarınızı paketleye bilirsiniz. Mutfak eşyalarınızı paketledikten sonra ağır olan cam eşyalarınızı altda onların üstüne de hafif cam eşyalarızı koyup daha sonra kolinin ağzını ve etrafını sağlam olacak şekilde bantlayın. Tüm kolileme işlemi yaptığınızdan sonra üzerine etiket yapıştırıp taşıma haline getiriniz. Nakliye aracına yüklediğiniz zaman üst üste fazla koymayınız eğer ağır eşyanız varsa ağır olan eşyanın altına değil de üstüne koyunuz yada nakliye araçta yer varsa ne üstüne nede alt’ta koyun çünkü taşıma esnasında kırılabilir.Özel paketleme işi için nakliye firmalarından yada depolama firmalarından yardım alabilirsiniz belirli ücret karşılığı tüm paketleme işleminizi yaptırabilirsiniz. Profesyonel paketleme eşyalarınızı korur bu nedenle tüm mobilya özel hassas olan ne tür eşyalarınız varsa paketleyiniz. Nakliye esnasında hasarın meydana gelmemesini istiyorsanız eğer kendiniz paketleme yapmayacaksanız kendiniz paketleyiniz ama eğer kendiniz paketleme yapmayacaksanız nakliye firmasına muhakkak paketleme yaptırınız. İyi bir paketleme iyi bir taşıma demektir.

Yorum Yap

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Depoya ihtiyacım vardır?
Hemen Ara