Aydın sok. No:8/1 Ataşehir/İstanbul [email protected]

Parsiyel Depolama Nedir?

blog
Birçok şirket günümüzde kendisine ait bir depo kurulumunda bulunmak ve ürünlerini buradaki depoda saklı tutmak ister. Oysa bu işlem oldukça maliyetlidir. Depo kurulum işlemlerinin günümüzde bu denli maliyetli olması birçok kişiyi günlük depolama hizmetlerinden faydalanmaya itmiştir. Kendinize ait bir depo kurmaktan daha az maliyetli olan ve yıllık fiyatlardan yararlandığınız takdirde daha ucuz bir şekilde eşyalarınızın saklanmasını sağlayabileceğiniz depolama hizmetlerinden bireysel ya da kurumsal olarak faydalanabilirsiniz.Parsiyel depolama günümüzde en çok tercih edilen depolama hizmetlerinden birisidir. Parsiyel depolama hizmeti, ortak bir alan içerisinde birden fazla kişi tarafından bir deponun kiralanıp, ortak bir şekilde kullanılmasıdır. Ortak bir şekilde depo kiralama hizmetinden faydalanarak, ürünlerinizin hacmine ve ağırlığına bağlı bir şekilde daha uygun fiyatlardan depolama hizmetini kullanabilirsiniz.

Parsiyel Depolama Nasıl Yapılır?

Parsiyel depolama hizmeti yapılırken ürünlerinizin ya da eşyalarınızın ağırlığına ya da hacmine bakılmaktadır. Kolilerde ya da kutularda eşyalarınızın saklanması sağlanmakta ve bu alanda sizin gibi eşyasını bulunduran birçok bireysel ya da kurumsal müşteri bulunmaktadır. Bu tip durumlarda müşterilerin aklına gelecek ilk soru “ürünler karışır mı?” olmaktadır. Bu soruya cevabımız, kesinlikle hayır olacaktır. Çünkü her bireysel ya da kurumsal kişi tarafından belli bir parsel depo kiralanmaktadır. Parsel şeklinde alan kiralama sistemine dayalı olan bu sisteme bu nedenle parsiyel depolama denmektedir. Yani ürünleriniz belli bir aranda koli ya da kutu içerisinde saklı tutulmakta fakat siz alan satın alarak bu işlemi gerçekleştirme yetkisine sahip olmaktasınız. Maliyeti oldukça düşük olan ve diğer depolama yöntemlerine göre en çok tercih edilen uygulama olan parsiyel depolama hizmetinden faydalanmak ve parsiyel depolama hizmeti veren firmaları öğrenmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yap

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Depoya ihtiyacım vardır?
Hemen Ara