Aydın sok. No:8/1 Ataşehir/İstanbul [email protected]

Ankara Eşya Depolama

blog
 

Ankara eşya depolama

Ankara eşya depolama Türkiye’nin başkenti olan Ankara’da depolama hizmetimiz açılmıştır. Ankara büyük şehir olduğu için talepler üzerine Ankara Altındağ semtine 4,500 m2  üzerinde kurulan oda sistemli depolarımız ile hizmetinize açılmıştır. Depolarımız İstanbul gibi olup oda sistemli yüksek giriş laminet parke hem kamera hemde depo görevli tarafından korunmaktadır. Depo fiyatlarımız  hem uygun hemde kampanya’lıdır sizde bizi takip ederek hem uygun hemde kaliteli depolama hizmetinden yararlanın Çözüm depo yavaş yavaş Türkiye’ye doğru açılmaktadır.Ankara başken olarak vereceğimiz hizmet hem uygun hemde kalitelidir sizde bu kaliteli ve güvenli bir ortamda eşyalarınızı aylık yıllık yada haftalık (gün hesaplama bulunmamaktadır.) eşyanızı depolayabilirsiniz.  

Ankara ev eşyası depolama

Ankara ev eşyası depolama konusunda hem uygun hemde kaliteli depolama firması artık bulmak çok kolay sadece yapmanız gereken www.cozumdepo.com İnternet sitemize girerek uygun fiyatlarla eşyanızı depolayabilirsiniz.  Depolamanın kolay  yolu artık çözüm depo’dadır. Ankara için hem uygun fiyat hemde oda sistemli eşyalarınızı muhafaza etmekteyiz.  

İhtiyaç anında ulaşım

Herhangi bir ihtiyaç anında 444 4 703 veya [email protected] Mail yoluyla iletişime girebilirsiniz. Eşyanızı depolayacağınız zaman hafta içi her gün saat: 08:00 ile 17:00 arasında depoyu ziyaret edebilirsiniz hafta sonları depolarımız sadece eşya giriş ve çıkışlar dışında ziyaret için kapalıdır.Nakliye esnasında belirlemiş olduğunuz eşyanızı ister kendiniz alabilirsiniz isterseniz biz size ulaştırabiliriz. Sadece yapmanız gereken taşımanız esnasında ne tür eşyanızı daha sonra alacağınızı ekiplerimize bildirmeniz olacaktır. Örneğim siz eşyanızı depoya kaldırdınız size çamaşır makinası lazım olacak siz bunu nakliye esnasında personellerimize bildirmiş iseniz personellerimiz depo da yerleşim yaptıkları zaman çamaşır makinesini en öne koyarlar sizde istediğiniz zaman gelip alabilirsiniz. 

Ankara eşya depolama fiyatları

Ankara başkent olarak depo fiyatlarımız web sitemizde yer almaktadır. Web sitemizdeki olan fiyatlarımız Ankara geneli geçerlidir. Depo fiyatlarımız sabittir kesinlikle  ne fazla nede yüksek rakam ödeyemezsiniz ama eşyanız söylemiş olduğumuz alanlara eğer ki sığıyorsa sığmadığı takdirde bir üst büyük odaya alınır Büyük oda fiyatı ise sitemizdeki olan fiyatıdır. Bunun dışında fiyat yükseltmesi kesinlikle personellerimiz dahi yapamaz.  Depo fiyatlarımız genel müdürlük tarafından belirlenmektedir. Daha küçük depomuz ise 5 m2 aylık fiyat ise 150+KDV toplam 177 tl yapmaktadır.  Ankara depo fiyatlarımız aylıktır, ister eşyanız bir gün dursun ister 30 gün dursun bizde bir ay olarak hesaplanmaktadır.  Depo ödemeleri size vermiş olduğumuz banka hesap bilgilerimiz ile aylık düzenli ödemenizi yapabilirsiniz ödeme yapıldıktan sonra  ödemenizin hemen düşmesi için bizi arayarak hemen ödemenizi onaylayabilir siniz. 

Ankara eşya depolama ekspertiz

Ankara’nın her yerine ücretsiz ekspertiz hizmetimiz mevcuttur.  Eğer eşyanızı depolamak istiyorsanız ve alan olarak ne kadar alana ihtiyacınız varsa siz bunu tam olarak gözünüzde kestiremiyorsanız  o zaman bizi arayın size ücretsiz ekspertiz göndermesini yapalım hem ne kadar alana ihtiyacınız var olduğunu hemde hizmetle ilgili ayrıntılı bilgi ekspertiz personelimiz size bilgi versin. 
Eşya depolama Nakliyesi
Eğer nakliye hizmeti bize ait olursa tüm eşyalarınızı hepsini özel depo ambalajlama malzemesi ile hepsini açıkta hiç bir şey kalmayacak şekilde personellerimiz tarafından paketlenir. Daha sonra nakliye araçlarımıza yüklenip Oda sistemli depolarımıza getirilip aldığımız gibi oda sistemli depolarımıza boşaltılır. Nakliye esnasında tüm beyaz eşyalarınız, kardolaplarınız  profesyonel ekiplerimiz tarafından sökülür daha sonra paketlenir.  Nakliye fiyatımız tek yön için geçerlidir. İkinci sefer ise yine ikinci sefer için yine nakliye ücreti bulunmaktadır. Nakliye fiyatı eşyanın durumuna göre değişmektedir kat durumuna göre ve araba bina yada site önüne yanaşmasa nakliye fiyatı değişebiliyor o tür durumlarda  bunun da en garanti yolu ise ekspertizdir. Çünkü ekspertiz bu tür en ufak ayrıntıları sizinle yüz yüze konuşarak nasıl ne tür şekilde olacağını size ayrıntılı bir şekilde bilgi verir.Eşyanızı kendinize ait nakliye firması ile depoya getirebilirsiniz.  Eğer ki sizin nakliyeciniz var ise sizde kendi eşyanızı depoya getirip kendiniz depoya yerleştirebilirsiniz biz hiç bir şeye karışmayız kendiniz eşyanızı depoya koyabilirsiniz Ama nakliye aracı buldunuz ama eleman bulamadınız biz size ücret karşılığı kaç eleman gerekiyorsa  size gönderebiliriz.  Yada siz kendiniz dışarıdan temin edebilirsiniz. nakliye bize ait olmadığı takdirde nakliye esnasında oluşan herhangi bir kırık, çizik, kullanılama hale gelen eşyanız da firmamız sorumlu değildir. Sadece nakliyesi bize ait olan  her türlü sorunlar firmamız sorumludur. 
Nakliye ve depo sigortası
Hem nakliyemiz hemde depolarımız sigortalıdır. Eşyanızı taşımadan önce şirketimiz tüm eşyalarınızı sigortalayıp daha sonra taşımaya başlar. Herhangi bir sigortasız ve sözleşmesiz taşıma hizmetimiz mevcut değildir. Her türlü sorunlar için hem nakliye olsun hemde depo olsun biz eşyanızı sigortalıyoruz. Sigorta bedeli eşyanızın durumuna göre değişmektedir, aynı şekilde de depo içinde geçerlidir. Eşyanızı depoya aldığımız gün itibarıyla sigorta başlar  siz eşyanızı aldığınız süre kadar geçerlidir.  Bize ait olmayan nakliye firmamız  sadece depo sigortası yapmaktadır. Depo sigortası depo’da oluşan nem, sel, rutubet, deprem, yangın ve çalınma gibi durumlara karşı sigortalıyoruz. Depolarımızın aylık bakımı depo görevlimiz tarafından yapılmaktadır. Depo ile ilgili tüm sorunlarınız için depo görevlimiz ile irtibata girerek eşyanızın durumunu öğrenebilirsiniz. Diğer sorunlarınız ve nakliye ve depo fiyatları için bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz  yada sıkça sorulan sorular  tıklayarak aklınızdaki tüm soru işaretine cevap bulabilirsiniz.
Ankara ev eşyası depolama hizmeti

Ankara Eşya Depolama

 

Yorum Yap

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Depoya ihtiyacım vardır?
Hemen Ara